PROGRAMOK GALÉRIA

PROGRAMAJÁNLÓ


17. Tatai Sokadalom Programok

A rendezvény ideje alatt állandó szabadtéri programjaink
Vásártér
Június 17.: 13.00-21.00
Június 18-19.: 9.00-21.00

Mesterek és munkáik
kézművesek, iparművészek vására, mesterség bemutatók

Gasztronómia
Hagyományosan készített étel különlegességek, édességek, a Neszmélyi Borút borai

A szervezők a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

2016.06.17. péntek

Sátor színpad
13.30 Óvodák Kisszínpada
15.00 Kuttyomfitty Társulat: Egyszer egy királyfi c. interaktív meseelőadása
16.00 Tisztástánc, Ünnepélyes megnyitó
Városi Művészeti Díjak átadása
Egressy Kórus
17.30 Táncos Színpad
19.30 Ferenczi György és a Rackajam koncert
21.00 Táncház és koncert a Cserszömörcze Együttessel
Közreműködik a Pötörke Néptáncegyesület

A szervezők a műsorváltoztatás jogát fenntartják!


2016.06.18. szombat

Sátor színpad
9.15 Óvodák Kisszínpada
9.30 Tolerancia Színpad
10.00 Karikacsapás Király András és Anka Gergő karikásostoros bemutatója
10.30 Bábrakadabra Bábszínház: Az eltűnt hangok meséje c. interaktív bábelőadása
11.45 Tatai Református Gimnázium Big Band zenekarának koncertje
12.30 IV. Forgórózsa Fesztivál díjazottjainak bemutatkozása
13.30 Bazseva Zenekar népzenei koncertje
14.30 Fergeteges és Szólótáncos Színpad
15.15 Karikacsapás Király András és Anka Gergő karikásostoros bemutatója
16.00 Csurgó Zenekar interaktív gyermekkoncertje
16.45 Palánta Táncház
17.30 Kenderke -Jeles napok, ünnepek – néptáncműsor
Közreműködik: Kenderke AMI és a Pötörke Néptáncegyesület
19.00 Tűzugrás
19.45 Kenderke Barátai Zenekar Szerelemvarázslás koncertje
21.00 Táncház
Közreműködik: a kolozsvári Ördögtérgye Táncegyüttes


Gyermektisztás
09.00 – 19.00 Szabadtéri játékok, kézműves foglalkozások, társasjátékok, kosaras körhinta
11.00 – 18.00 Gyermekjátszó a Kenderkével

A szervezők a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

2016.06.19. vasárnap

Sátor színpad
9.30 Ringató: Közreműködik: Farkas Emőke, Himberger Edit
Vendég: Kánya Réka
10.00 Kolompos Zenekar interaktív gyermekkoncertje, táncház
11.15 Moderntánc Színpad
11.30 Fürkész Színpad
13.00 „Dunán innen, Tiszán túl” gyermek- és ifjúsági népművészeti tehetségkutató verseny
14.30 Écsi Gyöngyi interaktív meseelőadása
15.30 Ördögtérgye Táncegyüttes műsora Kolozsvárról
16.30 Talpalatnyi Színház: Pillangó c. színdarab bemutatója
18.30 Cimbaliband koncert
19.45 Társastánc Színpad
20.30 Sátorbál
Közreműködik: Pedrofon Zenekar


Gyermektisztás
09.00 – 19.00 Szabadtéri játékok, kézműves foglalkozások, társasjátékok, kosaras körhinta
11.00 – 18.00 Gyermekjátszó a Kenderkével








A szervezők a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

GALÉRIA


Tatai Sokadalom Képarchívum 1

Tatai Sokadalom Képarchívum 2

Tatai Sokadalom Képarchívum 3

Tatai Sokadalom Képarchívum 4

Tatai Sokadalom Képarchívum 5

Tatai Sokadalom Képarchívum 6

Tatai Sokadalom Képarchívum 7

Tatai Sokadalom Képarchívum 8

Tatai Sokadalom Képarchívum 9

Tatai Sokadalom Képarchívum 10

Tatai Sokadalom Képarchívum 11

Tatai Sokadalom Képarchívum 12

Tatai Sokadalom Képarchívum 13

Tatai Sokadalom Képarchívum 14

Tatai Sokadalom Képarchívum 15

<

KAPCSOLATI ADATOK


Kun Katalin

Fesztiváligazgató


Juhász Dorottya

Rendezvényszervező
e-mail: dorottya.juhasz@kenderke.hu
Telefon: 06-20/311-0653

Hulinné Gyenizse Judit

Vásárszervezés
e-mail: sokadalom@kenderke.hu
Telefon: 06-20/311-2682

<